Трансфер до дитячого табору «Старт»

Послуга для трансферу дітей  в табір та з табору до дому здійснюється безкоштовно, комфортабельними автобусами у супроводі тренерів, педагогічних та медичних працівників табору в день заїзду та в останній день зміни.

Для безпеки дітей під час поїздки колону автобусів в табір та з табору супроводжують працівники патрульної поліції  м. Кривого Рогу.

Під час перевезення діти забезпечуються питною водою (0,5 л).

Відправлення автобусів відбувається від Льодової арени ДЮСШ №1 (вул. Святогеоргіївська, 21-Б) о 9.00 години у перший день зміни, прибуття колони автобусів з дітьми до Льодової арени – о 12.00 години в останній день зміни.

Переваги трансферу

Ви економите свій час який мала б займати поїздка до табору.

Вам не доведеться відпрошуватись з роботи чи просити когось знайомого щоб відвезли Ваших дітей.

Вам не доведеться самостійно займатись пошуком транспорту, адже працівники табору подбали вже про це за Вас.

Ви економите кошти не купуючи квитки для себе.

Вам не доведеться їхати за дітьми до табору по закінченню зміни та відриватись від своїх справ.

ЯК ДІСТАТИСЯ САМОСТІЙНО

До табору «Старт» з м. Кривого Рогу Ви можете дістатися автобусом №403 «Кривий Ріг – Христофорівка» з автостанції №2 (вул. Лермонтова,2).

Необхідно попросити водія зупинити автобус на трасі біля покажчика «ДОТ «Старт» і здійснити пішу прогулянку до табору (біля 3,5 км).

Якщо Ви вирішили скористатися власним автомобілем, або автомобілем друзів, то GPS навігатор  підкаже маршрут, кінцевою зупинкою якого буде «Дитячий оздоровчий табір «Корчагінець» (попередня назва табору «Старт»). На час спілкування з дитиною або прогулянки Ви маєте можливість залишити авто, велосипед, або інший транспорт на зручній стоянці, яка охороняється працівниками служби охорони табору.