Новини

Перші весняні роботи у таборі

У таборі «Старт» повним ходом йдуть весняні роботи. Пам’ятаючи про те, що навесні годину прогулятися-тижнів не надолужиш, робота йде активно, справа йде на лад. Завезли грунт для клумб і займаємося підготовкою площ до посіву газонної трави. Центральну клумбу прикрасила блакитна ялина. Закінчили ремонт пральні та суміжних з нею приміщень, в туалетах для співробітників встановили металопластикові перегородки, з урахуванням санітарних вимог. Завтра приступаємо до робіт по заміні аварійних бордюр на сучасні, демонтажу тіньових навісів адміністративного корпусу. Новенькі навіси й огородження з елементами художньої ковки вже готові.  

Останні зимні дні в таборі «Старт»

Останній зимовий трудовий день в «Старті» видався дуже продуктивним і насиченим. Привезли нові робочі інструменти: бензопилу, перфоратор, електродриль, бензокосу. Дякуємо, ФОП Литвиненко Віталію, за якісний інструмент. Дуже оперативно, ФОП Безкровний Ігор, виготовив металопластикові двері та віконний блок для пральні. Через пару годин зусиллями працівників табору, Ігоря Тарана і Володимира Лазоренко, вироби зайняли своє місце. Відмінна робота, хлопці! Ще кілька днів і будемо приймати пральню! Звичайно ж, величезна вдячність, ФОП Дудник Олександру і його робітникам за якісну роботу та спонсорську допомогу !!! Зробити із звичайного поточного ремонту зі скромним бюджетом, капітальний ремонт — я, вам, дуже вдячна! Про такий подарунок до 8 березня можна тільки мріяти. А нові пральні машини і бойлера від, ФОП Дроздова Андрія, вже завезені і чекають час, щоб зайняти свої місця. Андрій Олександрович — Ви, наш справжній і надійний партнер! Дякую за розуміння і підтримку !!!

Зимова казка у таборі «Старт»

Краса незайманої людиною природи завжди заворожує. Серед міського шуму і метушні дуже складно помітити творіння природи. В цьому чарівному місці, очі відпочивають, а душа насолоджується. І тільки одне бажання — пірнути в цей білий, пухнастий сніг, щоб відчути таку бажану і абсолютну свободу від усіх категорій і всіх умовностей, крикнути так, щоб почули небеса: Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, ЖИТТЯ!

Зимові будні у таборі «Старт»

Весь колектив нашого табору, працює над його вдосконаленням. Щоб кожен виглядав відповідно до своєї посади в будь-яку пору року, ми ш‘ємо форму для співробітників. Для поліпшення роботи в допомогу, був куплений мотоблок, культиватор, зварювальний апарат з шоломом, який їм дуже сподобався і газонокосарку, з якими вже ознайомлюються. Тривають роботи капітального ремонту в пральні, йде процес укладання плитки. На територію табору прилетіли лелеки, трохи пізніше, вони, почнуть робити свій будиночок на даху, адже зовсім скоро весна і потрібно готуватися до теплих днів.

Вітання колективу табору «Старт»

Вітає своїх друзів, усіх, хто весь цей час підтримує та
вболіває за нас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо в новому році успіхів та наснаги, нехай щастить у
всьому і здійснюються всі мрії та бажання ,а 2021 рік
виявиться щасливим: багатим і барвистим, мирним і
яскравим, зігріває любов’ю близьких.