Новини

Заняття з професійної підготовки зі співробітниками охорони табору

Сьогодні в рамках партнерських взаємин між ДОТ «Старт» і Криворізьким міським відділом Управління поліції охорони в Дніпропетровській області було проведено заняття з професійної підготовки зі співробітниками охорони табору.

В ході заняття старший інспектор з фізичної охорони капітан поліції Ігор Самойленко та старший інспектор сектору кадрового забезпечення лейтенант поліції Ілля Коробицино ознайомили працівників охорони табору з особливостями забезпечення охорони об’єкта в нічний час, правилами особистої безпеки, межами необхідної оборони. Відпрацьовані питання, пов’язані з порядком огляду автотранспорту, що в’їжджає та виїжджає з території табору, розібрані практичні ситуації, що виникають під час роботи з охорони об’єктів. Жодне питання слухачів не залишилось без професійної і компетентної відповіді працівників поліції.

Величезне спасибі начальнику Криворізького міського відділу поліції охорони Аркадію Шахматову за організацію виїзного заняття.

Заходи до Дня Перемоги

Сьогодні в таборі «Старт» до Дня Великої Перемоги підняли прапори, висадили квіти та алею хвойних дерев.

З Днем Перемоги, Кривбас! Колектив «Старту» бажає всім мирного неба над головою, збереження пам’яті полеглих, гордості за тих хто живе, благополуччя і впевненості в завтрашньому дні.

Святкові дні в таборі

Вітаємо всіх з минулими святами, бажаємо здоров’я, миру і добра. Нам святкових днів здалося багато, тому більшість з них працювали та займалися турботами. Хочемо зустріти перші літні дні з повністю відремонтованим адміністративним корпусом і упорядкованою територією біля нього. За планом повний ремонт даху, облицювання парапетів плиткою і установка перил, кімнати для співробітників придбають новий сучасний вид, будуть проведені фасадні роботи, встановлені навіси з елементами фігурного кування, покладена тротуарна плитка навколо будівлі і звичайно ж виконаємо роботи по благоустрою. Частина робіт буде виконана за спонсорської підтримки. За свята виконано дуже багато роботи, поки це виглядає ось так, але до поставленої мети йдемо.

Перезавантаження будинку охорони

Сьогодні можу сказати, що ми повністю відремонтувалии і облаштували будинок для співробітників служби охорони. У приміщенні передбаченний пост, обладнаний засобами оперативного зв’язку, індивідуального захисту та пожежогасіння, пультом управління системою освітлення внутрішнього і зовнішнього периметрів табору, пожежною сигналізацією. Є окрема кімната для приготування їжі з холодильником, мікрохвильовкою, електропіччю, а також кімната для прийому їжі. Підведена вода, проточний водонагрівач цілодобово забезпечує співробітників гарячою водою. Затишна кімната для відпочинку з телевізором і індивідуальними тумбочками для кожного співробітника. Не забули і про санвузол.