БЕЗПЕКА ДІТЕЙ

Безпека дітей у таборі цілодобово забезпечується працівниками служби охорони (8 осіб), які мають відповідну підготовку, забезпечені спецодягом, засобами оперативного зв’язку та дозволеними спецзасобами.

Під час купання дітей і знаходження їх на пляжІ чергує матрос – рятівник, якій має відповідну підготовку та засоби для рятування, медичний працівник, черговий працівник від адміністрації, два інструктора з плавання, тренери та вихователі загонів.

Усі будівлі табору, в тому числі спальні корпуси, забезпечені сучасною системою пожежної сигналізації, яка щомісячно проходить перевірку та обслуговується ТОВ «АПС-Кривий Ріг», відповідно ліцензованою для надання послуг у сфері пожежної безпеки. Табір має в необхідній кількості вогнегасники, протипожежне обладнання.

Працівники табору, в установленому законом порядку та строки, пройшли відповідну підготовку з охорони праці, пожежної та електробезпеки, мають відповідні посвідчення.

Перевезення дітей до табору та з табору виконується комфортабельними автобусами, забезпеченими системою кондиціювання повітря, у супроводі працівників патрульної поліції полку патрульної поліції у м. Кривому Рогу та спеціалізованою медичною бригадою з автомобілем швидкої допомоги.

Медичне обслуговування дітей під час зміни забезпечують лікарі – педіатри, середній медичний персонал центрів первинної медико-санітарної допомоги м. Кривого Рогу, з відповідною медичною освітою та стажем роботи не менше трьох років за фахом.

Для доставки у лікарні м. Кривого Рогу та своєчасного надання екстреної медичної допомоги на території табору цілодобово знаходиться автомобіль «Швидкої допомоги».

Дотримання табором санітарно-епідеміологічних вимог щодо якості води, під час приготування їжі працівниками харчоблоку контролюється посадовими особами Криворізького міжрайонного управління Головного управління Держспоживслужби в Дніпропетровській області, яке надає відповідні висновки перед початком кожної зміни.

На території КПЗ «ДОТ «Старт» КМР забороняється:

Проходити на територію табору, крім працівників табору, обслуговуючого персоналу, а також фахівців змін, керівників делегацій спортивних шкіл та спортивних федерацій;

Палити;

Заносити (провозити) спиртовмістні напої;

Вживати спиртні напої;

Знаходитись на території табору в стані алкогольного (наркотичного) сп’яніння;

Порушувати етичні норми та правила поведінки, спілкування, зовнішнього вигляду, що заподіює шкоду соціальному, психологічному, моральному  та фізичному благополуччю дітей;

Перебувати в пляжних костюмах поза розташуванням пляжу;

Вести несанкціоновану торгівлю, рекламу та агітацію, а також проводити несанкціоновану керівником табору фото і відео зйомку об’єктів табору;

Порушувати правила пересування на особистому авто (мото)транспорті по території табору, а також правила зупинки і стоянки транспортного засобу;

Пошкоджувати дерева, чагарники і декоративні рослини;

Кидати та залишати після себе будь-яке сміття на території табору та прилеглої до нього;

Мати при собі предмети, які становлять загрозу безпеці життя і здоров’я дітей і працівників табору.

Приїзд у табір

Харчування дитини в день приїзду у табір розпочинається із обіду.

Відправлення із табору

У день закінчення таборової зміни дітям надається тільки сніданок (основний та додатковий)

Протипоказання до прийому дитини в табір:

 • всі захворювання в гострому періоді;
 • всі форми туберкульозу різних органів і систем;
 • ревматизм в активному та міжприступному періоді, до зняття з диспансерного обліку;
 • набуті чи врожденні вади серця та судин;
 • гіпертонічна хвороба;
 • захворювання крові та кровотворних органів;
 • епілепсія чи інші судомні напади та їх еквіваленти;
 • гострі психічні захворювання та реактивні стани;
 • бронхіальна астма;
 • виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки;
 • нефрит, пієлонефрит, сечокам̕яна хвороба, вроджені аномалії нирок;
 • цукровий діабет, тиреотоксикоз;
 • всі заразні, паразитарні захворювання шкіри (короста, грибкові захворювання, педикульоз і т. д.);
 • вроджені вади розвитку легень;
 • бронхоектатична  хвороба;
 • онкологічні захворювання будь-яких органів та систем;
 • проблеми опорно-рухового апарату, ДЦП;
 • діти які потребуют специфічної (спеціальної) дієти, в табір не приймаються, у зв’язку з неможливістю її забезпечення;
 • при виявленні прихованого діагнозу дитини, що може призвести до виникнення загрозливих для життя станів, батьки зобов’язані негайно забрати дитину з табору, без відшкодування будь-яких витрат чи збитків;
 • перед відправкою в табір дітям необхідно пройти огляд стоматолога та провести санацію ротової порожнини;
 • якщо дитина потребує систематичного прийому ліків, це здійснюється під наглядом лікаря табору, за умови пред’явлення батьками офіційного призначення від лікуючого лікаря.

Якщо дитину в табір привозить тренер спортивної школи (спортивної федерації), за наявність всіх медичних документів відповідає супроводжуюча особа, якщо дитині відмовлено в прийнятті до табору, супроводжуючий повинен доставити її батькам.

Довідка про епідоточення, довідка Форми №079/о «Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку» дійсна на протязі трьох днів.

Згідно чинного законодавства, всі діти при заїзді в дитячий табір проходять обов'язковий медичний огляд на наявність педикульозу, тому волосся у дитини повинно бути в розплетеному вигляді.

У випадку виявлення у день заїзду дитини хворої або такої, що за медичними показниками не може перебувати в дитячому таборі, без медичних документів керівництво табору зберігає за собою  право відмовити у прийнятті її без відшкодування будь-яких витрат чи збитків.